Şirket Profili

BALPA-BALTAŞ Hakkında

BALTAŞ İNŞAAT FARKLI VE ÖZELLİKLİ PROJELERE İMZA ATMAYI HEDEF EDİNMİŞTİR.

Temelleri 1968 yılında kurulan Muharrem Balat İnşaat Şirketiyle atılmış olan Baltaş İnşaat 1987, Balpa İnşaat/Tekstil ise 1990 yılında kurulmuştur. Ülkemizin her alanda kalkınma çabalarına, çalışmaları ve başarıları ile katkıda bulunan şirketlerimiz ISO 9001 Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlağı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup, yurtiçinde ve yurtdışında inşaat-taahhüt alanında hizmet vermektedir. Ülkemizde yaşanan doğal afetlere duyarlılığı, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve işçi sağlığı kuralları göz önüne alınarak; " yasal yönetmeliklere, uluslararası standartlara uygun, kaliteli yapılar inşa etmek ve mesleki alanda örnek bir kuruluş olmak." prensbiyle projelerini sürdüren inşaat şirketlerimiz;

 

Daha kaliteli üretim için, şartları zorlayarak en iyiye ulaşmayı, modern yapıö teknikleri, kaliteli malzeme, kaliteli işgücü kullanarak; depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanabilir konut projeleri yaratmayı, dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Balpa ve Baltaş İnşaat bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında Üniversite, Hastane, Sanayi Siteleri, Toplu Konutlar, Oteller, Organize Sanayi Siteleri, Serbest Bölge İnşaatları, Hidro Elektrik Santralleri, Kapalı Spor Salonları, Stadyum, Ticaret Merkezleri, Fabrika İnşaatları ve Çevre düzenlemeleri gibi birçok farklı inşaat projelerini başarıyla, zamanında ve eksiksiz tamamlamıştır.

 

Güvenilirliğini ve kalitesini tüm Türkiye'ye ispatlamış olan, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullandığı üstün kalitede inşaat-yapı malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinen inşaat şirketlerimiz son yıllardaki projelerinde toplu konut çalışmalarına önem vermiştir. Bir çok toplu konut projesini başaryla sonuçlandırarak orta ve dar gelirli vatandaşlarımızın da ev sahibi olmasına katkı sağlamıştır. Bugüne kadar Balpa İnşaat/Tekstil ortak yürüttüğü çalışmalarında yaklaşık 20.000 konut inşaa ederek 100.000 insanımızı konut sahibi yapan Baltaş İnşaat başarılı projeleri ile toplumun geleceğine katkıda bulunmaya devam edecektir.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...